Czas na Miasta Gwarków!

Kup bilet do top atrakcji, a w zamian otrzymasz rabaty na lokalne usługi.
Sprawdź sam co możesz zyskać!

 • Miejscowość

 • Teatr Rozbark

  Teatr Rozbark

  Bytom

  Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Bytomia. Niegdyś cechownia KWK Rozbark, dziś to kulturotwórcza przestrzeń, emanująca artystyczną energią i wprawiająca w taneczny ruch lokalne środowisko.

  rabat na bilet

  wstęp w cenie biletu ulgowego

 • Muzeum Górnośląskie

  Muzeum Górnośląskie

  Bytom

  Muzeum Górnośląskie w Bytomiu to największa tego typu instytucja w województwie śląskim. Prezentuje wyjątkowe ekspozycje stałe i wystawy czasowe w zakresie: etnografii, sztuki, archeologii, historii oraz przyrody.

  rabat na bilet

  wstęp w cenie biletu ulgowego

 • SKARPA Bytom

  SKARPA Bytom

  Bytom

  Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA Bytom to największy w Polsce i jeden z największych i najnowocześniejszych w Europie obiektów wspinaczkowych. Jedyny w swoim rodzaju ze względu na lokalizację w postindustrialnych przestrzeniach byłej Kopalni Węgla Kamiennego „Rozbark”.

  rabat na bilet

  wstęp w cenie biletu ulgowego

 • Opera Śląska

  Opera Śląska

  Bytom

  Opera Śląska to jedna z najważniejszych instytucji kulturalnych południowej Polski, rozsławiona w kraju i za granicą. Wysoki poziom artystyczny, wybitni soliści, znani realizatorzy i bogaty repertuar to jej wizytówki.

 • Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów

  Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów

  Bytom

  Nowoczesne Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu to całoroczny obiekt, który oferuje zimową rozrywkę dla amatorów ślizgawek nawet gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury.

 • Domek Matki Ewy

  Domek Matki Ewy

  Bytom

  Domek Matki Ewy to niezwykłe muzeum, które zajmuje szczególne miejsce na turystycznej i historycznej mapie Bytomia. To miejsce, w którym dobroczynność i służba potrzebującym splata się z historią rodu von Tiele-Wincklerów, historycznych właścicieli usytuowanego nieopodal Pałacu w Miechowicach.

 • Pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach

  Pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach

  Bytom

  Pałac w Miechowicach to położony w otoczeniu malowniczego Parku Ludowego obiekt z niesamowitą historią i przeszłością.

 • Bytomski Jarmark Staroci

  Bytomski Jarmark Staroci

  Bytom

  Bytomski Jarmark Staroci to jeden z największych targów staroci na południu Polski i jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie. Odbywa się w pierwszy piątek i sobotę każdego miesiąca i przyciąga miłośników antyków z kraju i z zagranicy.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

© Miasta Gwarków 2023