Czas na Miasta Gwarków!

Kup bilet do top atrakcji, a w zamian otrzymasz rabaty na lokalne usługi.
Sprawdź sam co możesz zyskać!

 • Nocleg

 • Miejscowość

 • Hotel na Podzamczu ***

  Hotel na Podzamczu ***

  Tarnowskie Góry

  Nietuzinkowy hotel w starodawnym stylu. Obiekt, po przebudowie z budynku gospodarczego, zachwyca obecnie eleganckimi wnętrzami, oferuje pobyty dla Gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych, organizuje szkolenia i konferencje.

  – 10%

  na usługi hotelarskie

 • Hostel Młotek i Perlik

  Hostel Młotek i Perlik

  Tarnowskie Góry

  Poczuj ducha epoki dawnych fabrykantów i przenocuj w historycznym kompleksie najsłynniejszej na Górnym Śląsku wytwórni mydła Josepha Lukaschika zlokalizowanej w sercu Tarnowskich Gór, miasta z zabytkami światowego dziedzictwa UNESCO.

  – 10%

  na usługi noclegowe

 • Hotel Pałac w Rybnej

  Hotel Pałac w Rybnej

  Tarnowskie Góry

  Na co dzień Pałac w Rybnej funkcjonuje jako pensjonat oferujący gościom 18 miejsc noclegowych w stylizowanych apartamentach i pokojach.

  – 10% rabatu i śniadanie gratis

  dotyczy pierwszej doby hotelowej

 • Hotel Opera ***

  Hotel Opera ***

  Tarnowskie Góry

  Hotel położony w samym sercu Tarnowskich Gór (tuż obok Rynku), gdzie noclegu nie powstydziliby się najwybitniejsi Gwarkowie. Indywidualne podejście oraz profesjonalna obsługa sprawi, że każdy moment będzie wyjątkowy.

  – 10 %

  na usługi hotelarskie

 • Dom Wycieczkowy Salezjanie

  Dom Wycieczkowy Salezjanie

  Tarnowskie Góry

  Pokoje gościnne Domu Wycieczkowego mieszczą się w kompleksie budynków Salezjańskiego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego położonego na terenie zespołu przyrodniczo–krajobrazowego „Park w Reptach i dolina rzeki Dramy”.

  – 25%

  na noclegi dla osób indywidualnych po wcześniejszym przesłaniu drogą elektroniczną dowodu zakupu biletu do jednej z Top Atrakcji

 • Apartamenty Matyrafa

  Apartamenty Matyrafa

  Tarnowskie Góry

  Odkryj urok nowo wyremontowanych apartamentów Matyrafa, tu prostota idzie w parze z komfortem, a wygoda i przyjazna atmosfera sprawią, że poczujesz się jak w domu.

  -10 %

  na usługi noclegowe

 • Hotel Olimpijski *

  Hotel Olimpijski *

  Tarnowskie Góry

  Hotel z tradycją Olimpijską od lat związany ze sportem. Położony w cichej, zielonej okolicy zaledwie 10 minut spacerem od tarnogórskiego rynku.

  – 10% na nocleg w hotelu

  oferta nie obejmuje posiłku

 • Hotel Neo***

  Hotel Neo***

  Tarnowskie Góry

  Hotel NEO położony w rekreacyjnej części Tarnowskich Gór tuż przy PARKU WODNYM oraz HALI SPORTOWEJ, jest idealnym miejscem pobytu zarówno dla podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych.

   

   

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

© Miasta Gwarków 2023