Czas na Miasta Gwarków!

Kup bilet do top atrakcji, a w zamian otrzymasz rabaty na lokalne usługi.
Sprawdź sam co możesz zyskać!

 • Nocleg

 • Miejscowość

 • Hotel na Podzamczu ***

  Hotel na Podzamczu ***

  Tarnowskie Góry

  Nietuzinkowy hotel w starodawnym stylu. Obiekt, po przebudowie z budynku gospodarczego, zachwyca obecnie eleganckimi wnętrzami, oferuje pobyty dla Gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych, organizuje szkolenia i konferencje.

  – 10%

  na usługi hotelarskie

 • Hotel Pałac w Rybnej

  Hotel Pałac w Rybnej

  Tarnowskie Góry

  Na co dzień Pałac w Rybnej funkcjonuje jako pensjonat oferujący gościom 18 miejsc noclegowych w stylizowanych apartamentach i pokojach.

  – 10% rabatu i śniadanie gratis

  dotyczy pierwszej doby hotelowej

 • Hotel Opera ***

  Hotel Opera ***

  Tarnowskie Góry

  Hotel położony w samym sercu Tarnowskich Gór (tuż obok Rynku), gdzie noclegu nie powstydziliby się najwybitniejsi Gwarkowie. Indywidualne podejście oraz profesjonalna obsługa sprawi, że każdy moment będzie wyjątkowy.

  – 10 %

  na usługi hotelarskie

 • Hotel Seven ****

  Hotel Seven ****

  Bytom

  Seven HOTEL**** to obiekt wybudowany od podstaw w miejscu po starej kamienicy w dzielnicy Bytomia – Rozbark. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu z wieloma praktycznymi udogodnieniami, tak by spełnić wymagania i oczekiwania każdego Gościa podróżującego zarówno służbowo jak i prywatnie.

  -10%

  na usługi hotelarskie

 • Hotel Lantier****

  Hotel Lantier****

  Bytom

  HOTEL LANTIER**** posiada wszelkie udogodnienia, które pozwolą Państwu wygodnie i miło spędzić czas. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje i apartamenty urządzone w nowoczesnym stylu. Stylistyka utrzymana jest w bardzo ciepłych i przyjemnych barwach.

  -10%

  rabat na nocleg w hotelu / oferta nie obejmuje restauracji

 • Hotel Olimpijski *

  Hotel Olimpijski *

  Tarnowskie Góry

  Hotel z tradycją Olimpijską od lat związany ze sportem. Położony w cichej, zielonej okolicy zaledwie 10 minut spacerem od tarnogórskiego rynku.

  – 10% na nocleg w hotelu

  oferta nie obejmuje posiłku

 • Hotel Neo***

  Hotel Neo***

  Tarnowskie Góry

  Hotel NEO położony w rekreacyjnej części Tarnowskich Gór tuż przy PARKU WODNYM oraz HALI SPORTOWEJ, jest idealnym miejscem pobytu zarówno dla podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych.

   

   

Pokazano 1-8 z 7 pozycji

© Miasta Gwarków 2023